• 0342 360 6060

 

Öğretim Üyelerine Özel Muayene Olabilirsiniz.

 

Randevu İçin Telefon Numaraları:

  • 0342 360 60 60 (Dahili: 3)


ONLINE RANDEVU

 

Randevu Alan Hastalarımızın Dikkatine;

 

-120 TL muayene ücreti alınmaktadır.

 -Hastalarımız, isteğe bağlı olarak öğretim üyesinin yapacağı ameliyat ve girişimsel İşlemlerde öğretim üyesi farkı SUT fiyatı üzerinden alınmaktadır.

 -Muayene olmak isteyen ancak hiçbir sosyal güvencesi olmayan hastalarımız 165 TL muayene ücreti alınır. Tüm tahlil ve tetkikler ayrıca ücretlendirilir.

 -Randevu alan hastalarımız işlem akışının daha sağlıklı bir şekilde olabilmesi için muayene saatinden 45 dakika önce randevu aldığı poliklinik bölümünde hazır bulunması gerekmektedir.

 -Randevu alan hastalarımız doktoruna göstermesi gereken dışarıda yapmış olduğu film, mr, bt vs, cd mevcut ise poliklinik girişte bulunan Arşiv Birimi’nden (Ücret yatırarak) mevcut cd’lerini muayene öncesi sisteme yükletmeleri gerekmektedir.

 -Randevu almak isteyen hastalarımız randevu alırken; TC kimlik numaralarını ve telefon numaralarını belirtmek durumundadırlar.

 -Öğretim üyeleri tarafından randevu iptali durumunda hastalarımızın mağdur olmamaları için poliklinik bölüm sekreteri ya da Öğretim Üyesi Özel Muayene Birimi tarafından muayene saati öncesi, hastalarımız randevu alırken belirtmiş olduğu telefon numarasından aranarak şahsen bilgi verilmektedir.